Apmokėjimas už prekes


Informacija atsiskaitymui pavedimu Jums bus pateikta asmeniškai el. paštu, tik po to kai Jūsų užsakymas bus patvirtintas, tai yra Jūsų užsakymas bus surinktas, paruoštas siuntimui ir visi kiti klausimai (pristatymo būdas, nuolaidos ir t.t.) bus asmeniškai aptarti ir suderinti su Jumis ir tik po to Jūs asmeniškai gausite patvirtinimą ir kitą reikiamą informaciją apmokėjimui atlikti. Apmokėti išankstinę sąskaitą galima keliais būdais, šie apmokėjimo pasirinkimai aprašyti žemiau.


Apmokėjimo būdai


1. Bankiniu pavedimu – Jūs galite apmokėti už pasirinktas prekes, po to kai mes Jums pateikiame užsakymo patvirtinimą. Apmokėti galima atliekant bankinį pavedimą tiek pačiame banke (kas yra brangu ir užima labai daug laiko), arba galima apmokėti greitai ir paprastai tiesiog atliekant pavedimą internetu, pagal mūsų Jums pateiktus rekvizitus ir kitus duomenis, arba galima pavedimą atlikti kitose pavedimus atliekančiose vietose, - pvz. Perlo terminaluose, „PayPost“ skyriuose ar panašiai.


* Pastaba:
atlikus bankinį pavedimą/-us internetu reikia atkreipti dėmesį į tai, kad pinigai „suvaikšto“ per labai skirtingą laiko tarpą, priklausomai nuo daugelio sąlygų. Pvz. jei pavedimas ir pinigų įskaitymas gaunamas iš vieno ir to paties banko – pinigėliai „įkrenta“ praktiškai akimirksniu, kitais atvejais atliekant tarpbankinius pavedimus pinigų įskaitymo laikas gali labai ženkliai skirtis priklausomai nuo laiko, šventinių dienų ir t.t. Taip pat šiais technologijų laikais galima atlikti ir skubius pavedimus, bei itin greitus momentinius mokėjimus, bei pasirinkti ir kitus pavedimo būdus, todėl po to kai mes gausime apmokėjimą iš Jūsų kaip kliento pusės – mes pasistengsime kaip galima greičiau išsiųsti Jums Jūsų užsakytas prekes.

* Užsakytos prekės išsiunčiamos tik po pinigų gavimo!


2. Apmokėjimas gavus prekę/-es „grynaisiais“
– Jūs galite apmokėti grynaisiais pinigais ir tik tuomet kai gausite savo užsakytas prekes. Kita vertus kadangi siunčiant prekes tokiu būdu susidaro didesnės siuntimo išlaidos (dėl siuntų draudimo, papildomų mokesčių, laiko gaišimo ir pan.), todėl šis atsiskaitymo būdas yra brangesnis ir yra taikomas užsakymams tik Lietuvos teritorijoje. Visas siuntimo išlaidas dengia pirkėjas. Šiuo metu mūsų siuntų partneris Venipak taiko fiksuotą - 3,50 € mokestį sintoms kurios apmokamos pirkėjui gavus siuntą/-as.


3.
Atsiskaitymas PayPal sistema.
Tais atvejais kai atsiskaityti kitomis priemonėmis nėra galimybės, ir/arba pirkėjas yra ne iš Lietuvos, tuomet Jūs galite (pasirinkti Paypal) atsiskaityti visomis pagrindinėmis bankų kortelėmis naudodamiesi PayPal mokėjimų sistema.

* Pastaba: Šis apmokėjimo būdas derinamas individualiai!


Iškilus klausimams mes visada esame pasiruošę Jums padėti, todėl kreipkitės: